Офіційне найменування:
Деражнянський ліцей №3 імені Героя України Івана Зубкова Деражнянської міської ради Хмельницької області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
м. Деражня
Адреса:
32200, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, м.Деражня, вул. В. Солончука, 2
Телефон:
(03856)22999 (приймальна)
school3der@gmail.com

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі - Мінреінтеграції) засвідчує Вам свою повагу та звертається до Вас з проханням. Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких
відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок
війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну.
У цих відео - правила поведінки, які можуть вберегти життя. Враховуючи вищевикладене та з метою підвищення рівня обізнаності жителів України та особливо дітей пов’язаних із мінною безпекою,
Мінреінтеграції звертається до Вас з проханням розглянути можливість розміщення, розповсюдження вказаних відео на доступних інформаційних ресурсах.
Ознайомитись з інформаційними матеріалами та відео Ви зможете за посиланнями:

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Це одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії України.
Боляче дивитися на події 106-річної давнини і проводити паралель із сьогоденням. Продовжує гинути цвіт нації, виборюючи свободу та мирне життя нащадкам...
Учні 11 та 10 класів не просто провели захід, але й відповіли на запитання вікторини "Бій за майбутнє України", згадавши подвиг героїв Крут, а й проаналізували історичні факти, які перегукуються схожістю, та дійшли висновку, що герої Крут, як і сучасні захисники нашої землі, як «кіборги» Донецького аеропорту, як воїни, які стояли на обороні Маріуполя, Бахмута та сотень інших міст і сіл, завдяки власній мужності та самопожертві зуміли протистояти значно більшій кількості ворогів та стали одним із величних символів боротьби українського народу за незалежність. Вчинок юнаків хвилює серця українців, незламні духом, вони дали безпрецедентний урок мужності та патріотизму.
Вічна слава Героям, що віддали свої життя за волю України!

Здобувачі освіти Деражнянського ліцею №3 імені Героя України Івана Зубкова взяли участь у Всеукраїнському телемості «Наша єдність – наша сила», який об’єднав заклади освіти з різних куточків нашої України в спільній меті – не забувати історичного минулого нашої країни, формувати національну пам'ять.
Адже всі ми знаємо, що без минулого немає майбутнього.
Щиро дякуємо організаторам, #середнязагальноосвітняшкола93мКиєва , за можливість разом святкувати День Соборності України

Сьогодні, у Деражнянський ліцей №3 імені Героя України Івана Зубкова відбувся відкритий турнір зі стрітболу присвячений пам'яті Героя України Івана Зубкова та Захисників Донецького аеропорту серед учнівської молоді громади.
На відкритті змагань були присутні доньки, дружина та мама Кіборга Івана Зубкова та син Денис Кіборга Олександра Михайлюка. Іван Зубков — учасник російсько-української війни, Герой України. 20 січня 2015 року, прикриваючи відхід підрозділу, старший лейтенант Іван Зубков загинув під руїнами другого поверху нового термінала Донецького аеропорту. Указом Президента України Іванові Зубкову посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Олександр Михайлюк - кіборг, який пройшов пекло – бій за донецький аеропорт, втрату побратимів, 9 місяців полону, після якого повернувся додому. Ще 21 січня 2015 року під час останнього бою за Донецький аеропорт Олександр був захоплений в полон незаконними збройними формуваннями (ДНР/ЛНР). В тому бою він втратив двох близьких побратимів - земляків: Івана Зубкова, Василя Григор’єва.
Традиційно у школі, де навчався Захисник, а зараз навчаються його доньки відбуваються змагання в його честь. Адже за життя Іван Іванович любив спорт і був найкращим спортсменом школи.
У турнірі взяли участь 10 команд юнаків та 4 команди дівчат.
Результати змагань:
Дівчата:
Деражнянський ліцей √1 імені П. Стрілецького
Деражнянський ліцей №3 імені Героя України Івана Зубкова
Деражнянський ліцей №2
Юнаки:
Деражнянський ліцей №3 імені Героя України Івана Зубкова
Деражнянський ліцей √1 імені П. Стрілецького
Деражнянський ліцей №2
Призери змагань отримали грамоти та кубки, за підтримки Деражнянської міської ради.
Підтримуємо спортивний рух у нашій громаді. Докладаємо усіх зусиль, аби заохотити молодь займатися спортом.
Слава Україні!
Вічна пам’ять полеглим Героям!

11 січня ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ"ДЯКУЮ" Здобувачі освіти Деражнянського ліцею презентують відеоролик " Дякуємо нашим захисникам"
Низький уклін і щира подяка усім , хто ціною свого здоров'я та життя захищає нашу Україну
Нехай сили ВАШІ міцнішають, а віра у перемогу ніколи не покине ВАШЕ хоробре серце."
Дякуємо усім небайдужим, хто долучається до благодійних акцій.
Разом ми сила!

З учнями початкових класів проведені заняття "Як запобігти насильству над дітьми?", " Скажемо насильству -ні!"
Діти навчались знаходити стратегії підтримки та самодопомоги в складних ситуаціях. Розвивали емпатію, співчуття, повагу до думок інших, переконалися, що дружба та повага - це найкраще у шкільному середовищі.

25 листопада о 16.00 здобувачі освіти Деражнянського ліцею №3 імені Героя України Івана Зубкова долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті".
ПАМ'ЯТАЄМО про злочин сталінського геноциду та про його жертви.
ЄДНАЄМОСЯ, бо єдність є запорукою нашої перемоги.
Тому ми вистоїмо й ПЕРЕМОЖЕМО.

Стіна