Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Новини

Радіють перемозі у районних змаганнях "Сокіл (Джура)" члени рою "Косаки" Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Героя України Івана Зубкова та їхні учителі!

12 жовтня 2017 року в школі проойшов навчально-методичний тренінг з основ користування мультимедійними дошками у навчально-виховному процесі, який провів методист НМЦ викладання інформатики, ІКТ і ДН, викладач ХОІППО Дрижал Олександр Михайлович

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування екологічної культури, залучення до практичної природоохоронної роботи15 вересня в школі пройшла Всеукраїнська акція "День юного натураліста".
Учні школи підготували виставку квітів "Парад айстр". Після уроків квіти урочисто поклали до Дошки пам'яті учасників АТО.

27 вересня відбулося свято "Спортивної слави гідні", присвячене 30-річчю перемого учнів школи в районній спартакіаді школяріфв

Зустріч випускників 1992 року.

Червневий день відлунює святково
І сміх, і квіти, й гомін голосний…
Зібрало нині свято нас чудове.
Прощальний вечір, вечір випускний!

В лютому 2017 році Деражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова стала переможцем проекту «Go Camps 2017». Завдяки участі в проекті в таборі працювали волонтери з США. Участь в проекті "Go Camp "- це чудова нагода дітям поспілкуватися англійською у формі гри, цікаві уроки та дружнє спілкування з волонтерами.

Випускники 9-х класів отримали свій перший зароблений документ

Переможці предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Вокальна група під час виконання пісні "Я піду за сонцем"

Учні та вчителі школи - учасники проекту "Зробимо місто квітучим"

18 травня, в Україні відзначають День вишиванки, який уже став народним святом. Цього дня всі учні і вчителі прийшли у традиційному українському одязі.
Під час загальношкільної лінійки було організовано флешмоб "Вишиванка - символ України"

Під час літніх канікул 2017 року з 9 по 22 серпня для учнів на базі ДСОК «Електронік-Рівне» буде проведено «Літню школу програмування та інформаційних технологій 2017»

14 квітня 2017 о 09:56 | немає коментарів

Наша  Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Героя України Івана Зубкова  - одна із 611 шкіл  України, що стали переможцями  конкурсу на участь у проекті «Go Camps 2017»

12 квітня 2017 о 01:53 | немає коментарів

З 4 по 6 квітня 2017 року відбувся тренінг Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси OFFICE 365 як засоби формування новітнього навчального середовища школи».

6 квітня 2017 о 18:39 | Дудар Г. Г. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.