Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Новини

Виставку «Квіти на українських рушниках», що проводилась в межах тижня біології, відвідали першокласники та полюбувались вишивками мам та бабусь.

26 листопада о 16:28 | Колеснік І. М. | немає коментарів

З 05.11 по 9.11.2018 в нашій школі проходить тиждень української мови та літератури

8 листопада о 19:28 | Колеснік І. М. | немає коментарів

З 16 жовтня по 19 жовтня у Деражнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проходив тиждень математики

6 листопада о 15:45 | Колеснік І. М. | немає коментарів

Семінар для вчителів нашого закладу

З 22 жовтня по 28 жовтня 2018 р. учні навчальних закладах Деражнянського району відпочивають на канікулах.

Сьогодні учні 5-х класів з своїми класними керівниками та батьками відвідали місто Кам'янець-Подільський. Всі були приємно враженні цікавими місцями старого міста

Шановні друзі! Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Знаю, що восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, буде про що розповісти друзям.

Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Я дуже хочу, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію. Впевнена, що всі ми - батьки та вчителі - пишатимемося вашими досягненнями.

А вчителям і батькам я хочу побажати в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці - найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!

Як кажуть, доброї дороги!