МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Дата: 20 квітня 2017 о 14:28, Оновлено 1 червня о 17:50
Автор: Дудар Г. Г.

Газета «Радянське Поділля» № 39 від 23 лютого 1977 року друкувала:

«На західній околиці Деражні землевпорядники відміряли 100 гектарну площу під майбутній цукровий завод. Тут, крім виробничих корпусів виросте робітниче селище, в якому мешкатиме близько 8 тисяч чоловік. До послуг мешканців заводського селища піднімуться корпуси школи, Будинку культури, дитячого садка…»
   Будівництво школи розпочалося в 1981 році. Школу зводили працівники будівельно-монтажного управління «Промбуд-3», на будівництві також допомагали батьки, вчителі, представники різних організацій селища. В серпні 1985 року постановою виконкому Деражнянської районної ради народних депутатів №182 від було відкрито Деражнянську середню школу № 3 на 624 учнівських місць, 17 класів-комплектів, 18 груп продовженого дня.
1 вересня 1985 року за парти у новій школі сіли 473 учні. Педагогічний колектив нараховував 35 учителів. Директором школи було призначено Шевцова М.Ф., заступником з навчально-виховної роботи Козака Г.Д. організатором позакласної та позашкільної роботи Дудар Г.Г.
  Школа була однією з перших в районі, де розпочалось навчання шестирічок.З перших днів роботи школи розпочали працювати групи продовженого дня, якими було охоплено 288 учнів 1-4 класів. Розпочала працювати шкільна їдальня на 120 місць. В школі були обладнані кабінети іноземної мови, історії, біології, фізики, хімії, російської мови та літератури, шкільна майстерня, спортзал.

Навесні 1986 року на пустирі біля шкільного подвір’я руками вчителів та учнів був висаджений сад із слив, груш та яблунь.

Виростало містечко цукровиків зростала і кількість учнів у школі. Певний час доводилось працювати у дві зміни.
В 1988 році Деражнянський цукровий завод добудову до школи блоку для початкових класів. В 1993-1994 навчальному році початкові класи розпочали навчання в новому світлому приміщенні. Директором школи на той час був Бондар А.І., заступником директора з навчальної роботи Івахов В.У., заступником директора з навчальної роботи в початкових класах Дудар Г.Г., заступником з виховної роботи Шостак Л.В.
  1 вересня 1995 року школа святкувала своє 10-річчя. На цей час у школі з’явились нові кабінети, вчителі розпочали впроваджувати інноваційні технології, у школі стали поглиблено вивчати англійську мову, хімію, біологію, правознавство. Директором школи у цей рік призначено Дудар Г.Г., заступником директора з навчально-виховної роботи працює Шостак Л.В., заступником директора з навчально-виховної роботи у початкових класах- Буценко Т.О., заступником з виховної роботи - Криськова В.Д.
  Час вимагає змін. З метою забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти, створення креативного простору для особистісно зорієнтованого навчання і виховання школярів, 25 червня 2004 року рішенням тринадцятої сесії Деражнянської районної ради школу реорганізовано в навчально-виховний комплекс, а розпорядженням обласної державної адміністрації № 306/2004-р від 06 вересня 2004 року на базі навчального комплексу створено ліцей.
Сьогодні Деражнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, ліцей» це якісна освіта, психологізація, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, інформаційна культура освітнього простору.

Ось уже 25 років творять історію нашого закладу вчителі. Це люди поруч яких зростали, підносили голову, ставали особистостями випускники школи. Для історії то невеликий час, але для нашого навчального закладу – то сторінки досягнень і здобутків...
Переглянути матеріали