Літній мовний табір із денним перебуванням «Rainbow"

Дата: 17 грудня 2017 о 21:47
366 переглядів

В лютому 2017 році Деражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова стала переможцем проекту «Go Camps 2017». Завдяки участі в проекті в таборі працювали волонтери з США. Участь в проекті "Go Camp "- це чудова нагода дітям поспілкуватися англійською у формі гри, цікаві уроки та дружнє спілкування з волонтерами.

З метою організації якісного літнього відпочинку та ефективного оздоровлення учнів , створення умов для їх повноцінного фізичного і психічного розвитку на базі Деражнянської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. №3   імені Героя України Івана Зубкова  з  02.06.2017 по 16.06. 2017 року організовано роботу літнього мовного табору із денним перебуванням «Rainbow».

В таборі відпочивало 50 дітей 1-8 класів.  В таборі функціонувало 3 загони - загін «Happy Kids» ( 1-4 класи), загін «Friends» (5-6 класи), загін «Adventure time» (7-8 класи). З дітьми працювали вихователі Слободянюк О.А.. Скарженюк О.М.. Дудар П.Г.,  фізруки Звірок  В.П., Мазур В.М., медична сестра Самчук Л.Й., педагог-організатор Аксьонова Г.М., директор табору Криськова В.Д. Табір працював згідно Положення про  літній мовний табір із денним перебуванням “Rainbow ” та режиму роботи, які затверджені наказом директора Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 від 22.05.2017 № 64-о «Про організацію роботи літнього мовного табору».

Наш шкільний мовний табір – став осередком невимушеної атмосфери, творчого розвитку комунікативних навичок дітей. Робота педагогів-вихователів була спрямована на вдосконалення навичок володіння англійською мовою,  на розвиток творчих здібностей дітей, створення проектів та творчих робіт. Протягом тематичних днів «День спорту», «День здоров’я», «День рідного краю», «Культура та спорт Великобританії», «День охорони довкілля», «День дружби», «День танців і розваг», «День казки»  з дітьми проводились різноманітні ігри, квести, майстер-класи, діти виготовляли проекти та брали участь в конкурсах.

Відпочинок у літньому мовному таборі “Rainbow ” допоміг учням шоли здобути необхідні мовні навички, непомітно подолати мовний бар'єр,  удосконалити свою розмовну мову, завдяки спілкуванню з волонтерами,  поєднати навчання із захопливим відпочинком, найголовніше — отримати мотивацію для подальшого вивчення і удосконалення англійської мови.