Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

"Спортивної слави гідні"

Дата: 17 грудня 2017 о 22:33
74 перегляда

27 вересня відбулося свято "Спортивної слави гідні", присвячене 30-річчю перемого учнів школи в районній спартакіаді школяріфв

СПОРТИВНОЇ СЛАВИ ГІДНІ

Здорова дитина - здорова нація.  Цим принципом  вчителі фізкультури Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Героя України Івана Зубкова  керуються   у своїй роботі.     Своєрідним підсумком наполегливої праці учителів та учнівського    колективу в досягненні добрих результатів у спортивно-масовій роботі нашої школи стало свято «Спортивної слави гідні», на якому  присутні  вели  лік спортивним перемогам нашої школи за 30 років. Адже 30 років поспіль спортсмени школи вигравали спортивні змагання і були першими у районній спартакіаді школярів. Нашій школі лише 32 роки, тому це  не  просто досягнення. Вони говорять про  наявність інтересу в школярів до фізичної культури, про успіхи небайдужих до спорту дітей, які турбуються про своє здоров’я,  активні у житті школи, та регулярно відстоюють честь своєї школи.

На нашому святі  було багато приємних і бажаних гостей, серед яких випускники нашої школи, які примножували спортивну славу свого навчального закладу.  Ми гордимося ними, як і усіма випускниками нашої школи.

Учні Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 часто перемагають у змаганнях всеукраїнського фестивалю «Нащадки козацької слави. Козацький гарт», у 2007 році увійшли в десятку кращих шкіл України  та отримали кубок з рук тодішнього міністра освіти С. Ніколаєнка. Ми гордилися, коли вони стали чемпіонами України в «Іграх чемпіонів», коли заслуги наших спортсменів були відмічені фондом братів Кличко, коли школа перемогла у конкурсі «Граймо разом» та в нагороду отримала спортивний майданчик від фонду вартістю 79 тисяч гривень.

Біля 90 учнів нашої школи за  тридцять років    мали можливість відпочити у дитячому таборі «Артек», як переможці обласних змагань «Старти надій». Загалом команди школи 5 разів вигравали обласні змагання «Старти надій» і це найбільше перемог серед таких команд в області.

В 2014 році у Всеукраїнських змаганнях Старти надій, які відбулися в Буковелі-Ворохта, учениця Вишневська Тетяна стала чемпіонкою України з метання малого м’яча,  а Томашевська Катерина   в гострій, напруженій боротьбі виграла золоту медаль з бігу на 800 метрів.

В школі панує принцип наступності поколінь. Учні-спортсмени, закінчуючи школу,  передають свої уміння, досвід молодшим.  Протягом всіх  30 років в легкій атлетиці школа тримає тільки перше місце. Варто згадати чемпіонів перших спартакіад  1987-90-х років - Тетяну Ломакович,   рекордсменку в стрибках в довжину,   легкоатлетів Циплакову Ірину – неодноразову чемпіонку  з бігу на 2000 метрів та Яворського Сергія – рекордсмена із стрибків в довжину. які створили міцну спортивну сім’ю.    Їх син Богдан  став чемпіоном в змаганнях «Ігри чемпіонів».

Найкращими стайєрами з бігу на довгі на середні дистанції були Бородій Галина і Гавлюк Галина, рідні сестри Гузієві Леся та Тетяна.   Рекордсменами школи та чемпіонами області неодноразово ставали Барановська Олена  - з бігу на 1000 метрів,  Каргопольцева Ірина  - з бігу на 400 метрів.  Майстерно виступала та ставала переможцем неодноразова чемпіонка з тенісу  Вишнівська Ірина.

Школа виховала багато випускників, що присвятили своє життя фізкультурі та спорту. Серед них майстер спорту міжнародного класу, паралімпійська чемпіонка Буй Ірина, 16 випускників закінчили спортивні факультети педагогічних вузів чи ще навчаються там, працюють тренерами, викладачами. І у школах нашого району працюють наші випускники. Це, зокрема Очеретний Вадим Миколайович, вчитель  Маниковецької школи, Савчук Олександр Олександрович, вчитель Деражнянської ЗОШ № 1. Відділ молоді та спорту Деражнянської райдержадміністрації очолює випускник школи Падневич Володимир Юрійович. Бондар Наталія Леонідівна працює тренером дитячо-юнацької спортивної школи.

Та незважаючи на те,  яку  наші випускники  обрали професію,  сподіваємося, що отримана фізична підготовка, вихована сила волі - не відступати  перед  труднощами, бути завжди першими,    допомогли їм стати успішними в житті.