Новини проекту
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік

"Спортивної слави гідні"

Дата: 17 грудня 2017 о 22:33
246 переглядів

27 вересня відбулося свято "Спортивної слави гідні", присвячене 30-річчю перемого учнів школи в районній спартакіаді школяріфв

СПОРТИВНОЇ СЛАВИ ГІДНІ

     Здорова дитина - здорова нація.  Цим принципом  вчителі фізкультури Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Героя України Івана Зубкова  керуються   у своїй роботі.     Своєрідним підсумком наполегливої праці учителів та учнівського    колективу в досягненні добрих результатів у спортивно-масовій роботі нашої школи стало свято «Спортивної слави гідні», на якому  присутні  вели  лік спортивним перемогам нашої школи за 30 років. Адже 30 років поспіль спортсмени школи вигравали спортивні змагання і були першими у районній спартакіаді школярів. Нашій школі лише 32 роки, тому це  не  просто досягнення. Вони говорять про  наявність інтересу в школярів до фізичної культури, про успіхи небайдужих до спорту дітей, які турбуються про своє здоров’я,  активні у житті школи, та регулярно відстоюють честь своєї школи.

      На нашому святі  було багато приємних і бажаних гостей, серед яких випускники нашої школи, які примножували спортивну славу свого навчального закладу.  Ми гордимося ними, як і усіма випускниками нашої школи.

         Учні Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 часто перемагають у змаганнях всеукраїнського фестивалю «Нащадки козацької слави. Козацький гарт», у 2007 році увійшли в десятку кращих шкіл України  та отримали кубок з рук тодішнього міністра освіти С. Ніколаєнка. Ми гордилися, коли вони стали чемпіонами України в «Іграх чемпіонів», коли заслуги наших спортсменів були відмічені фондом братів Кличко, коли школа перемогла у конкурсі «Граймо разом» та в нагороду отримала спортивний майданчик від фонду вартістю 79 тисяч гривень. 

           Біля 90 учнів нашої школи за  тридцять років    мали можливість відпочити у дитячому таборі «Артек», як переможці обласних змагань «Старти надій». Загалом команди школи 5 разів вигравали обласні змагання «Старти надій» і це найбільше перемог серед таких команд в області.

        В 2014 році у Всеукраїнських змаганнях Старти надій, які відбулися в Буковелі-Ворохта, учениця Вишневська Тетяна стала чемпіонкою України з метання малого м’яча,  а Томашевська Катерина   в гострій, напруженій боротьбі виграла золоту медаль з бігу на 800 метрів.

      В школі панує принцип наступності поколінь. Учні-спортсмени, закінчуючи школу,  передають свої уміння, досвід молодшим.  Протягом всіх  30 років в легкій атлетиці школа тримає тільки перше місце. Варто згадати чемпіонів перших спартакіад  1987-90-х років - Тетяну Ломакович,   рекордсменку в стрибках в довжину,   легкоатлетів Циплакову Ірину – неодноразову чемпіонку  з бігу на 2000 метрів та Яворського Сергія – рекордсмена із стрибків в довжину. які створили міцну спортивну сім’ю.    Їх син Богдан  став чемпіоном в змаганнях «Ігри чемпіонів».

     Найкращими стайєрами з бігу на довгі на середні дистанції були Бородій Галина і Гавлюк Галина, рідні сестри Гузієві Леся та Тетяна.   Рекордсменами школи та чемпіонами області неодноразово ставали Барановська Олена  - з бігу на 1000 метрів,  Каргопольцева Ірина  - з бігу на 400 метрів.  Майстерно виступала та ставала переможцем неодноразова чемпіонка з тенісу  Вишнівська Ірина.  

          Школа виховала багато випускників, що присвятили своє життя фізкультурі та спорту. Серед них майстер спорту міжнародного класу, паралімпійська чемпіонка Буй Ірина, 16 випускників закінчили спортивні факультети педагогічних вузів чи ще навчаються там, працюють тренерами, викладачами. І у школах нашого району працюють наші випускники. Це, зокрема Очеретний Вадим Миколайович, вчитель  Маниковецької школи, Савчук Олександр Олександрович, вчитель Деражнянської ЗОШ № 1. Відділ молоді та спорту Деражнянської райдержадміністрації очолює випускник школи Падневич Володимир Юрійович. Бондар Наталія Леонідівна працює тренером дитячо-юнацької спортивної школи.

  Та незважаючи на те,  яку  наші випускники  обрали професію,  сподіваємося, що отримана фізична підготовка, вихована сила волі - не відступати  перед  труднощами, бути завжди першими,    допомогли їм стати успішними в житті.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.