Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Відзначення всесвітнього Олімпійського дня

Дата: 13 вересня о 19:10, Оновлено 13 вересня о 19:17
104 перегляда

13 вересня 2018 року, в Деражнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 імені Героя України Івана Зубкова під час Олімпійського уроку для учнів 5-11 класів, що проводився на закінчення Олімпійського тижня, учні та вчителі школи мали нагоду зустрітися з керівниками району.
У проведенні уроку взяли участь голова Деражнянської райдержадміністрації Зелінський А.Л., голова районної ради Сідлецький В.М., міський голова Ковпак А.М. завідуючий віділом молоді,спорту та туризму РДА Падневич В.Ю., почесний працівник фізичної культури і спорту, майстер спорту, голова районного спортивного товариства «Колос» Мазур О.А.
Привітавши дітей, голова державної адміністрації Зелінський А.Л. вручив колективу школи спортивний інвентар – футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.
Урок провів Заслужений вчитель України, вчитель фізкультури Звірок В.П. Цікаву інформацію про розвиток олімпійського руху підготували учні 10 класу.

Фотоматеріали